Vandaag om 11.50 aangekomen in het ziekenhuis bij de Gyn. voor het nakijken van de bloedvatten van het hartje van onze kleine meid..
Ga ik me melden, zegt de ass. dat ik om 8.30 een afspraak had.. Weet toch zeker dat er 11.50 is gezegd, staat ook op mijn afspraken kaartje.. Mocht ik gelukkig toch nog plaats nemen in de wachtkamer en kon ik even tussendoor..
Om 12.05 werden we geroepen, mocht weer plaats nemen op de bank en maakte m'n buik weer bloot..Het echo apparaatje op m'n buik en daar kwam onze mooie meid druk bezig in beeld.. :o)
Ze was zo druk, was heel leuk om dat te zien en dat tegelijkertijd te voelen.. :o)
Ze ging wel vliegens vlug over m'n buik heen met het echo apparaat zodat ze snel de bloedvatten kon vinden, eenmaal deze gevonden kwam het verlossend woord.. ALLES IS IN ORDE..!! :o)
Heb toch 3 mooie foto's meegkregen, van d'r hoofdje, buik en benen..
De Gyn. zei tegen me.. Nou meid, broed jij nog even verder en dan zie ik je na de bevalling weer..
Op naar 4 augustus voor controle en een echo bij de vk.. :o)
Liefs,
Jessica. ![]()
reacties (0)